[Home][Mapa][Univerzita][Vrcholy][Protomy][Cesty][Oldskauti][Hledání][Kontakty-Odkazy]

3.Skautex

Vrcholy  Vrcholy-úkoly  Vrcholy-přehledy  Vrcholy-pravidla  Vrcholy-akce  Vrcholy-listárna

[1.Skautex][2.Skautex][3.Skautex][Skautfest 2004]

III. SKAUTEX 2007

Pardubický Everest

Skautský  domov  Pardubice 27. – 30. září 2007

Zveme všechny oddíly pardubických i mimopardubických středisek , stejně jako individální zájemce na víkendové setkání s expedičním skautingem.

Plánovaný program:

čtvrtek 27.9.07

- příjezd a od 15.00 ubytování ve vlastních stanech v areálu SD, vlastní stravování

- instalace výstavy fotografií účastníků (bez tematického omezení)

pátek 28.9.07

- výprava se skautským programem skautrek

-  před výstupem na "pardubický Everest" vaření v základním táboře

-  dobytí vrcholu, vrcholová fotografie

- účast na Svatováclavské tlačenici  - tradiční výroba perníku

- společná večerní procházka Pardubicemi

sobota 29.9.07

- lesní orientační závod i pro veřejnost, okruh pro děti od 6 let

- rekordyáda - sportovní víceboj s rekordmany

- bomba: diashow a přednáška Lucie a Michala :

Cesta kolem světa na kolech za tři roky,

s ukázkami výzbroje a výstroje a s debatou o cyklotáboře a cyklopuťáku

pro  pro širokou veřejnost

- táboráčky : výměna zkušeností z Cesty k vrcholu, Cesty kolem světa, a

Expedice 80, debaty, zpěv, legrace ( z vlastních zdrojů)

neděle 30.9.07

- workshop na téma : Expediční dokumentace: tvorba expediční knihy, expedičního             CD na bázi digitální fotografie, pokus o vytvoření aktuálního cédéčka a barevných               pohlednic z III.Skautexu 2007 ze získaných podkladů,  za použití techniky, která bude na místě k dispozici.

Podrobné informace budou průběžně upřesňovány na :  www.skauting.cz/skunipa. Změna programu s ohledem na počasí možná. Aktivity bodovány  pro internetový výstup k vrcholu ( účastnické legitimace). S sebou tábornické vybavení (stan, vařič, buzola), vlastní fotografie,  hudební nástroje,..

Účastnický poplatek 30 Kč na den, celý víkend  90 Kč.

Omezený počet  účastníků pro exkluzivní akci: předběžná registrace do 30. června,
závazná do 31.srpna na adresu : skautex@volny.cz

Přihlašovací věta:

1. jméno
  2. obec,
  3. počet účastníků,
  4. poznámka, dotaz

Na Vaší účast se těší 6.a 14. klub OS a roverský kmen PARS

při 12.středisku Polaris Pardubice.